чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Кращою нагородою за працю для Анатолія Васильовича є вдячні відгуки його клієнтів, з яких видно як людина змінюється і вносить корективи в своє життя, роблячи її значно кращою для себе, близьких людей і всіх оточуючих!

Це дуже важливий момент одужання, так як мало просто припинити пити. На жаль, без особистісних змін результат боротьби з будь-якою залежністю буде зовсім незадовільним. Непитущий алкоголік, який не змінив свого мислення, може стати огидним в спілкуванні і нестерпною у відносинах людиною.

Але, на щастя є такі люди, як доктор Максимчук, який з радістю надасть професійну допомогу кожному, хто зробив вибір змінити своє майбутнє! Відгуки показують, що він завжди готовий зрозуміти проблему, об'єктивно оцінивши її з усіх боків, і вибрати найбільш підходящий в кожному індивідуальному випадку курс лікування!

Комплексний кваліфікований медичний підхід в поєднанні з сильною вольовою особистістю Анатолія Васильовича просто творить чудеса! Кожен з пацієнтів відзначає практично миттєві позитивні зміни, при цьому зникають не тільки різні види залежності, але і життя починає раптом, немов само собою, налагоджуватися найкращим чином!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Вік(*)
Вкажіть Ваш вік

Текст повідомлення
Неверный ввод

Я торгую на базарі і там, якщо хто не знає, така атмосфера, що не пити складно. У когось з сусідів по ряду постійно є привід для випивки - то день народження, то хрестини, релігійне свято то ще щось. Сам я раніше випивав, але не захоплювався, а з тих пір як став торгувати на ринку, почав пити мало не кожен день, так як постійно знаходився привід.

При цьому я завжди був упевнений, що захочу і не стану пити. Чого ж мені здоровому мужику переживати через це. Але ось в один прекрасний момент у мене сильно прихопило серце. Перевірився, особливо страшного нічого не було, але лікар категорично заборонив вживати спиртне. Перші пару днів я тримався і досить легко, але потім думка про те, що пити я більше не буду, почала зводити з розуму ... і я зірвався.

Це було страшно, тому що я й гадки не мав, що залежність засіла в мені настільки глибоко. Але я не впадав у відчай і пробував раз по раз пересилити себе. Стало тільки гірше. Якщо я не пив день-два, то потім зривався і компенсував за всі дні махом. Порятунок прийшов до мене в образі дружини, яка переконала мене, що немає нічого ганебного в тому, щоб звернутися до фахівців, які кваліфікуються на допомозі в таких випадках, як мій.

Чесно скажу, було дуже соромно в перший раз йти до лікаря на прийом. Але Максимчук А.В. виявився дуже ввічливою людиною, всі питання і поради були по суті. У розмові з ним я дізнався про поширеність пияцтва і про підступність проблеми, яку я відчував. Правдивість доводів і простий зрозумілий план лікування переконали мене в тому, що потрібно прийняти сторонню допомогу. Тепер я вже майже 2 роки як не п'ю, став відчувати себе значно краще, про проблеми з серцем зовсім забув і навіть бігаю вранці.

Я розумію, що всього цього б не було, якби не Анатолій Васильович, за що йому низький уклін і мій щирий вдячний відгук.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97