чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Кращою нагородою за працю для Анатолія Васильовича є вдячні відгуки його клієнтів, з яких видно як людина змінюється і вносить корективи в своє життя, роблячи її значно кращою для себе, близьких людей і всіх оточуючих!

Це дуже важливий момент одужання, так як мало просто припинити пити. На жаль, без особистісних змін результат боротьби з будь-якою залежністю буде зовсім незадовільним. Непитущий алкоголік, який не змінив свого мислення, може стати огидним в спілкуванні і нестерпною у відносинах людиною.

Але, на щастя є такі люди, як доктор Максимчук, який з радістю надасть професійну допомогу кожному, хто зробив вибір змінити своє майбутнє! Відгуки показують, що він завжди готовий зрозуміти проблему, об'єктивно оцінивши її з усіх боків, і вибрати найбільш підходящий в кожному індивідуальному випадку курс лікування!

Комплексний кваліфікований медичний підхід в поєднанні з сильною вольовою особистістю Анатолія Васильовича просто творить чудеса! Кожен з пацієнтів відзначає практично миттєві позитивні зміни, при цьому зникають не тільки різні види залежності, але і життя починає раптом, немов само собою, налагоджуватися найкращим чином!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Вік(*)
Вкажіть Ваш вік

Текст повідомлення
Неверный ввод

Мене звуть Аліна Романівна. Мені 44 роки, я живу в Хмельницькому, працюю бухгалтером. Дуже хочу подякувати шановному Анатолія Васильовича за те, що Він повернув мені мене! П'ять років я «випивала». Більше- менше, але часто. Практично, кожен день. Увечері брала в магазині одну-дві пляшки вина і ввечері їх випивала. Вранці - головний біль, нудота, нерви розхитані, від звуків здригалася ... Увечері - так, як і вчора ... Магазин, вино ... Іноді, коли хміль сильно «бив» в голову, я провокувала скандали в сім'ї. Як все це терпіли мій чоловік і дочка - не знаю. Слава Богу, що витерпіли. На роботі намагалася уникати контактів. Сиділа собі і «тихо» працювала, сподіваючись, що ніхто з оточуючих нічого не помітить і не «пронюхали» ... Часто здригалася від думки, що я - алкоголік. Коли бачила на вулиці жінок з пропитих особами - жахалася того, що можу стати схожою на них. Пару раз намагалася кинути пити самостійно. Два тижні трималася. Зайнялася наведенням краси, масажем, масками для обличчя ... Потім було так, як і раніше ... І, ось, в минулому році здоров'я моє похитнулося. Після медичного обстеження я так злякалася за своє життя, що зрозуміла: «треба радикально щось змінювати!». Потім було ще дві спроби кинути пити самостійно. Не вийшло. Зрозуміла, що треба лікуватися. Втішила себе тим, що краще повірити в те, що Я - алкоголік і вилікуватися у лікаря, ніж втішати себе тим, що Я - не алкоголік і пити, пити, хворіти і пити до самої смерті? Я знайшла багато інформації в інтернеті. Вибрала клініку Максимчука. Чи не п'ю вже сім місяців. І, найдивніше, - навіть і не хочеться згадувати про те, як все було не так давно ... Після того, як вилікувалася, я схудла на п'ять кілограмів (позитивний побічний ефект). Тепер мрію позбутися паління. Від щирого серця бажаю Вам, шановний доктор Анатолій Васильович: Здоров'я, удачі, багато сил і натхнення, вдячних пацієнтів! І, ще, хай все хороші люди, кому Ви допомогли, теж будуть здорові і благополучні! Ви врятували мене! ДЯКУЄМО!!!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97