чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Кращою нагородою за працю для Анатолія Васильовича є вдячні відгуки його клієнтів, з яких видно як людина змінюється і вносить корективи в своє життя, роблячи її значно кращою для себе, близьких людей і всіх оточуючих!

Це дуже важливий момент одужання, так як мало просто припинити пити. На жаль, без особистісних змін результат боротьби з будь-якою залежністю буде зовсім незадовільним. Непитущий алкоголік, який не змінив свого мислення, може стати огидним в спілкуванні і нестерпною у відносинах людиною.

Але, на щастя є такі люди, як доктор Максимчук, який з радістю надасть професійну допомогу кожному, хто зробив вибір змінити своє майбутнє! Відгуки показують, що він завжди готовий зрозуміти проблему, об'єктивно оцінивши її з усіх боків, і вибрати найбільш підходящий в кожному індивідуальному випадку курс лікування!

Комплексний кваліфікований медичний підхід в поєднанні з сильною вольовою особистістю Анатолія Васильовича просто творить чудеса! Кожен з пацієнтів відзначає практично миттєві позитивні зміни, при цьому зникають не тільки різні види залежності, але і життя починає раптом, немов само собою, налагоджуватися найкращим чином!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Вік(*)
Вкажіть Ваш вік

Текст повідомлення
Неверный ввод

Не думаю, що мій випадок унікальний, але опишу його з вдячності до Анатолія Васильовича. Моя історія почалася зі шкільних років. Спочатку було пиво в дружній компанії, але з часом з'явилися напої міцніше – вино і горілка. Я не думав, що роблю щось неправильне, жив як усі – пив в гостях і вдома спочатку у свята, а потім після важкого робочого дня. У той час алкоголь не грав ролі страшної проблеми в моєму житті. Але з часом ситуація сильно змінилася.

Фінансова криза торкнулася і мене. З роботи мене звільнили – потрапив під скорочення. Нової з хорошим окладом і за фахом знайти не міг. Довелося шукати низькооплачувані підробітки. У цей момент я себе ні як людина, ні як кваліфікований фахівець не відчував. Порятунок шукав у випивці, яка допомагала «рятувати нерви».

Думав, що п'ю, як усі. Але як потім зрозумів, я просто не просихав. Шлюб почав руйнуватися. Дружина поставила ультиматум – або лікування, або розлучення. Пам'ятаю, що був злий, вважав себе незрозумілим, але страх втратити сім'ю пересилив мого внутрішнього впертюха.

Доля звела мене з доктором Максимчуком. При першому своєму відвідуванні я був налаштований вкрай скептично. З одного боку, не вірив, що мені і справді потрібна чиясь допомога, з іншого, відверто не вірив в те, що якесь лікування мені допоможе.

Вже зараз, коли пройшов деякий час, можу сказати, що Анатолій Васильович виявився чуйною і розуміючою суть проблеми людиною. Він вказав мені на такі очевидні речі, яких я чомусь навіть не помічав. Курс лікування проходив три роки тому. З тих пір моє життя змінилося, незважаючи на всі проблеми в країні. Знайшов непогану роботу, в сім'ї панує спокій і розуміння, а до спиртного немає тяги ні в компанії, ні в періоди труднощів!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97