чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Кращою нагородою за працю для Анатолія Васильовича є вдячні відгуки його клієнтів, з яких видно як людина змінюється і вносить корективи в своє життя, роблячи її значно кращою для себе, близьких людей і всіх оточуючих!

Це дуже важливий момент одужання, так як мало просто припинити пити. На жаль, без особистісних змін результат боротьби з будь-якою залежністю буде зовсім незадовільним. Непитущий алкоголік, який не змінив свого мислення, може стати огидним в спілкуванні і нестерпною у відносинах людиною.

Але, на щастя є такі люди, як доктор Максимчук, який з радістю надасть професійну допомогу кожному, хто зробив вибір змінити своє майбутнє! Відгуки показують, що він завжди готовий зрозуміти проблему, об'єктивно оцінивши її з усіх боків, і вибрати найбільш підходящий в кожному індивідуальному випадку курс лікування!

Комплексний кваліфікований медичний підхід в поєднанні з сильною вольовою особистістю Анатолія Васильовича просто творить чудеса! Кожен з пацієнтів відзначає практично миттєві позитивні зміни, при цьому зникають не тільки різні види залежності, але і життя починає раптом, немов само собою, налагоджуватися найкращим чином!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Вік(*)
Вкажіть Ваш вік

Текст повідомлення
Неверный ввод

Алкоголь дуже довго був моїм супутником по життю. Починалося, напевно, як у всіх. Свята, відпочинок, різні перемоги... Все відзначалося зі склянкою в руці, як у нас заведено. У свій час захопився спортом, пробував не пити, але компанія друзів і колег по роботі зробила свою справу. Спорт закинув, а пити – ні.

Згодом став «закладати» частіше, кожна життєва трудність і дилема вимагали стаканчика, щоб розслабитися після її рішення. Доза прийнятого за раз алкоголю росла непомітно, немов сама собою. Навіть згадую, як я був гордий, коли міг випити багато і «не п'яніти». Зараз про це навіть згадувати соромно.

У підсумку дійшов до стану, коли ранок починався зі склянки, але кидати не хотів. Я просто не бачив ніякої проблеми. Всі п'ють, а я що? Особливий? Боротьбу за моє життя почала сім'я, за що я зараз вдячний всім близьким. Вони водили мене по різним «бабкам» і «фахівцям». Нічого мені надовго не допомагало. Раз, правда, майже місяць протримався, але все одно потім зірвався. Так все тривало, поки не потрапив до Анатолія Васильовича.

Після розмови з цією впевненою в собі спокійною людиною у мене з'явилося бажання спробувати все-таки не пити деякий час. Наведені ним докази пробили мою завзятість відстоювати свою життєву позицію. Я бачив, як шанобливо ставився до мене доктор, а після перших тверезих днів мого нового життя змінився і вираз очей близьких, коли вони дивилися на мене. Це було дивовижне відчуття!

Зараз я не п'ю вже більше року, і мене абсолютно не тягне. Таке відчуття, ніби лікар вилікував не тільки мій організм і мозок від залежності, а й відновив скалічену душу. Вважаю, це найбільшою заслугою Анатолія Васильовича. Я б через свою слабкість просто не наважився на такий крок! Від щирого серця бажаю одужання всім, хто бажає позбавитися від алкоголізму.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97