чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Кращою нагородою за працю для Анатолія Васильовича є вдячні відгуки його клієнтів, з яких видно як людина змінюється і вносить корективи в своє життя, роблячи її значно кращою для себе, близьких людей і всіх оточуючих!

Це дуже важливий момент одужання, так як мало просто припинити пити. На жаль, без особистісних змін результат боротьби з будь-якою залежністю буде зовсім незадовільним. Непитущий алкоголік, який не змінив свого мислення, може стати огидним в спілкуванні і нестерпною у відносинах людиною.

Але, на щастя є такі люди, як доктор Максимчук, який з радістю надасть професійну допомогу кожному, хто зробив вибір змінити своє майбутнє! Відгуки показують, що він завжди готовий зрозуміти проблему, об'єктивно оцінивши її з усіх боків, і вибрати найбільш підходящий в кожному індивідуальному випадку курс лікування!

Комплексний кваліфікований медичний підхід в поєднанні з сильною вольовою особистістю Анатолія Васильовича просто творить чудеса! Кожен з пацієнтів відзначає практично миттєві позитивні зміни, при цьому зникають не тільки різні види залежності, але і життя починає раптом, немов само собою, налагоджуватися найкращим чином!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Вік(*)
Вкажіть Ваш вік

Текст повідомлення
Неверный ввод

Тепер я абсолютно спокійна. Моє життя протікає добре, я реалізувалася як дружина і як мама. Але ще не так давно, надії на те, що все влаштується, у мене практично не було. Мені здавалося, що нижче падати вже просто нікуди і я на самому дні. Відразу скажу, що пила не я, а чоловік. Але він тягнув вниз всю сім'ю, як важкий камінь у вир. Положення було зовсім нестерпним.

Чоловік пив безпробудно, з ним я стала забитою і недоглянутою тіткою, а діти намагалися довше бути на вулиці або сиділи у друзів, тільки щоб не йти додому, де їх постійно чекали скандали, крики, насильство і сльози. В той момент від нас відвернулися всі друзі і родичі, було дуже важко. Єдиною їх порадою було - кинь його і живи сама. Але все було не так просто, адже ми були пов'язані майновими правами, мали спільних дітей, та й в рідкісні дні, коли він не пив, то поводився добре. Тому надія залишалася.

Щоб якось зводити кінці з кінцями я була змушена працювати на двох роботах. Чоловік теж працював, але його зарплата вся йшла на посиденьки з друзями. Грошей від нього я не бачила. При цьому він виносив з дому продукти, різні предмети побуту і крав з моїх заощаджень.

В один з «тверезих» днів мені вдалося вмовити його спробувати лікування, щоб позбутися від залежності. На той момент він поставився до цього скептично, але піддався моїм умовлянням і погодився хоча б спробувати.

Ми звернулися до лікаря Максимчука за порадою знайомих. Після першого ж сеансу я помітила суттєві зміни в думках і оцінці того, що відбувається у свого чоловіка. Такого я навіть не очікувала! Після комплексного курсу лікування чоловік не п'є вже три роки! Просунувся по кар'єрних сходах на роботі, тішить мене увагою і подарунками! Я щиро вдячна Анатолію Васильовичу, за те, що він робить, і раджу всім дружинам, які мають такі ж проблеми, як у мене, умовити своїх чоловіків на лікування у цього талановитого фахівця!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97