чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Кращою нагородою за працю для Анатолія Васильовича є вдячні відгуки його клієнтів, з яких видно як людина змінюється і вносить корективи в своє життя, роблячи її значно кращою для себе, близьких людей і всіх оточуючих!

Це дуже важливий момент одужання, так як мало просто припинити пити. На жаль, без особистісних змін результат боротьби з будь-якою залежністю буде зовсім незадовільним. Непитущий алкоголік, який не змінив свого мислення, може стати огидним в спілкуванні і нестерпною у відносинах людиною.

Але, на щастя є такі люди, як доктор Максимчук, який з радістю надасть професійну допомогу кожному, хто зробив вибір змінити своє майбутнє! Відгуки показують, що він завжди готовий зрозуміти проблему, об'єктивно оцінивши її з усіх боків, і вибрати найбільш підходящий в кожному індивідуальному випадку курс лікування!

Комплексний кваліфікований медичний підхід в поєднанні з сильною вольовою особистістю Анатолія Васильовича просто творить чудеса! Кожен з пацієнтів відзначає практично миттєві позитивні зміни, при цьому зникають не тільки різні види залежності, але і життя починає раптом, немов само собою, налагоджуватися найкращим чином!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Вік(*)
Вкажіть Ваш вік

Текст повідомлення
Неверный ввод

Я - колишня алкоголічка. Напевно, найстрашнішим було це усвідомити. Ніколи не думала, що періодичні п'янки в честь чергового корпоративу чи дня народження можуть мати такі наслідки. Спершу я пила тільки, так би мовити, за наявності приводу, але потім у мене сталася трагедія в сім'ї - померла близька людина. З тих пір алкоголь став моїм вірним другом, дозволяючи мені забутися в п'яному угарі, щоб заглушити душевні муки.

До певного моменту я вважала, що це нормально. Але потім стала помічати, що життя без спиртного стає мені просто немилим. Такий стан справ сильно мене турбував і створював певні труднощі на роботі. Зрештою, начальству набрид мій тривалий траур і вони мене просто звільнили. Ситуація погіршилася і знову я знайшла заспокоєння в пляшці, благо були невеликі заощадження і мені не довелося принижуватися або робити щось протиправне для отримання спиртного.

Але гроші швидко скінчилися, я розуміла, що сама не зупинюся і впала у відчай. У цей момент згадала, що мені не раз радили звернутися до професійної допомоги. Подзвонила батькам, вони з радістю погодилися допомогти і привезли мене до Анатолія Васильовича. Спілкування з ним повернуло мені віру в себе, я раптом знову захотіла жити і перемагати. Тяга до алкоголю після лікування зникла якось сама собою. Це було дивовижно. Ще буквально вчора я не могла уявити без нього життя, а ось вже сьогодні я можу спокійно проходити повз лікеро-горілчані магазини і відділи в супермаркеті абсолютно спокійно!

Абсолютно неймовірно, як це можливо. Впоравшись з проблемою, легко знайшла собі непогану роботу і зараз очолюю невеликий відділ, маючи подальші перспективи зростання! Зі мною знову стали спілкуватися друзі, я почала будувати відносини, та й взагалі життя немов набуло нових фарб.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97