ждем Вас г. Хмельницкий
ул. Проскуровская 64, 2 этаж, каб.16
(ориентир - возле Вечного огня)
напишите нам Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
ждем Вашого звонка +38 (0382) 70 32 97
+38 (067) 39-26-888

Лучшей наградой за труд для Анатолия Васильевича являются благодарные отзывы его клиентов, из которых видно как человек меняется и вносит коррективы в свою жизнь, делая ее значительно лучше для себя, близких людей и всех окружающих!

Это очень важный момент выздоровления, так как мало просто прекратить пить. К сожалению, без личностных изменений результат борьбы с любой зависимостью будет совсем неудовлетворительным. Непьющий алкоголик, который не изменил своего мышления, может стать отвратительным в общении и невыносимым в отношениях человеком.

Но, к счастью есть такие люди, как доктор Максимчук, который с радостью окажет профессиональную помощь каждому, кто сделал выбор изменить свое будущее! Отзывы показывают, что он всегда готов понять проблему, объективно оценив ее со всех сторон, и выбрать наиболее подходящий в каждом индивидуальном случае курс лечения!

Комплексный квалифицированный медицинский подход в сочетании с сильной волевой личностью Анатолия Васильевича просто творит чудеса! Каждый из пациентов отмечает практически мгновенные позитивные изменения, при этом исчезают не только различные виды зависимости, но и жизнь начинает вдруг, словно сама собой, налаживаться самым лучшим образом!

Имя(*)
Укажите имя

Возраст(*)
Ваш возраст

Текст сообщения
Укажите сообщение

Мене звуть Аліна Романівна. Мені 44 роки, я живу в Хмельницькому, працюю бухгалтером. Дуже хочу подякувати шановному Анатолія Васильовича за те, що Він повернув мені мене! П'ять років я «випивала». Більше- менше, але часто. Практично, кожен день. Увечері брала в магазині одну-дві пляшки вина і ввечері їх випивала. Вранці - головний біль, нудота, нерви розхитані, від звуків здригалася ... Увечері - так, як і вчора ... Магазин, вино ... Іноді, коли хміль сильно «бив» в голову, я провокувала скандали в сім'ї. Як все це терпіли мій чоловік і дочка - не знаю. Слава Богу, що витерпіли. На роботі намагалася уникати контактів. Сиділа собі і «тихо» працювала, сподіваючись, що ніхто з оточуючих нічого не помітить і не «пронюхали» ... Часто здригалася від думки, що я - алкоголік. Коли бачила на вулиці жінок з пропитих особами - жахалася того, що можу стати схожою на них. Пару раз намагалася кинути пити самостійно. Два тижні трималася. Зайнялася наведенням краси, масажем, масками для обличчя ... Потім було так, як і раніше ... І, ось, в минулому році здоров'я моє похитнулося. Після медичного обстеження я так злякалася за своє життя, що зрозуміла: «треба радикально щось змінювати!». Потім було ще дві спроби кинути пити самостійно. Не вийшло. Зрозуміла, що треба лікуватися. Втішила себе тим, що краще повірити в те, що Я - алкоголік і вилікуватися у лікаря, ніж втішати себе тим, що Я - не алкоголік і пити, пити, хворіти і пити до самої смерті? Я знайшла багато інформації в інтернеті. Вибрала клініку Максимчука. Чи не п'ю вже сім місяців. І, найдивніше, - навіть і не хочеться згадувати про те, як все було не так давно ... Після того, як вилікувалася, я схудла на п'ять кілограмів (позитивний побічний ефект). Тепер мрію позбутися паління. Від щирого серця бажаю Вам, шановний доктор Анатолій Васильович: Здоров'я, удачі, багато сил і натхнення, вдячних пацієнтів! І, ще, хай все хороші люди, кому Ви допомогли, теж будуть здорові і благополучні! Ви врятували мене! ДЯКУЄМО!!!

Имя(*)
Укажите Имя

Фамилия(*)
Укажите фамилию

Телефон(*)
Укажите телефон

E-mail(*)
Не верный E-mail

Текст повідомлення
Укажите сообщение

ждем Вас г. Хмельницкий
ул. Проскуровская 64, 2 этаж, каб.16
(ориентир - возле Вечного огня)
напишите нам profmax@ukr.net
ждем Вашего звонка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97