чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Лікування від алкоголізму – це складний процес, який потребує як високого професіоналізму лікаря психотерапевта, так і бажання вилікуватись у пацієнта. Ми займаємось лікуванням алкоголізму в Хмельницькому, але наші пацієнти приїжджають до нас як з Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської областей, так і з Києва.

Трохи сумної статистики: щорічно в Україні від алкоголізму гине 40 тисяч осіб. А скільки сімей та життів зруйнував алкоголь, мабуть ніяка статистика не візьметься підрахувати. В будь якому випадку ця цифра наводить жах. Найбільша проблема лікування алкоголізму в тому, що його практично неможливо позбутись без бажання самого пацієнта. Тільки чітке усвідомлення проблеми пацієнтом і його бажання позбутись цього захворювання можуть дати позитивний результат. Одним із найскладніших етапів лікування – допомогти пацієнту усвідомити проблему і захотіти її побороти. І саме на цьому етапі важливим фактором успіху являється особистість лікаря психотерапевта. Тільки сильний, впевнений у собі лікар без шкідливих звичок, з харизмою зможе добитися успіху в цьому складному процесі.

Лікування алкоголізму – Ціни та терміни.

Вартість лікування від алкоголізму неможливо вказати однакову для всіх. Цей процес є індивідуальним і залежить від особливостей та стану пацієнта. В залежності від стану хворого вартість лікування визначається при особистій зустрічі з лікарем психотерапевтом.

Алкоголізм – психологічне захворювання, викликане постійним вживанням спиртних напоїв, що супроводжується патологічною тягою до алкоголю та різноманітними побічними фізичними та психічними ефектами. Зазвичай залежність формується непомітно для хворого.

Це захворювання умовно можна розділити на 3 стадії.

І стадія алкоголізму

На цьому етапі у хворого формується патологічний потяг до вживання алкоголю. У психологічному плані випивка пояснюється як засіб зняття стресу, відпочинку з друзями чи після роботи, лікування простуди. Прийом алкоголю проходить регулярно, незважаючи на симптоми інтоксикації. Головні ознаки:

 • Втрата контролю щодо кількості випитого алкоголю, частіше виходить що вжито випивки набагато більше аніж було заплановано.
 • Звикання до алкоголю – для сп’яніння необхідно вжити більше алкоголю, аніж раніше.
 • Тимчасова втрата пам’яті при алкогольному сп’янінні.

В більшості випадків перша стадія алкоголізму проходить не поміченою.

ІІ стадія алкоголізму

На даному етапі у пацієнта з’являється похмільний синдром після припинення вживання алкоголю. Симптоми похмільного синдрому – зниження апетиту, нудота, сухість в роті, тривога, тремтіння рук. Хворий відчуває гостру необхідність «похмелитись». Головні ознаки:

 • Запої
 • Часті зміни настрою, проявлення агресивності, дратівливості, збудження в стані алкогольного сп’яніння.
 • Алкогольна анозогнозія – заперечення проблеми алкоголізму та необхідності лікування.

На цій стадії захворювання у пацієнтів можуть вникати судомні напади та білі гарячки.

ІІІ стадія алкоголізму

Фінальна стадія захворювання, котра призводить до деградації особистості. Хворий керується примітивними емоціями, морально-етичні принципи повністю зникають, знижується рівень інтелекту. В деяких випадках наступає алкогольне недоумство. Вилікувати пацієнта на цій стадії алкоголізму надзвичайно складно. Найсумніше те, що хворі зазвичай порівнюють себе саме з такими алкоголіками і тому відмовляються признавати факт наявності проблеми.

Принципи та етапи лікування алкоголізму

 • Виведення з запою та детоксикація. В цей період з організму хворого виводиться алкоголь та усуваються наслідки його дії на організм. Нормалізується робота серцево-судинної та нервової системи пацієнта. В залежності від важкості стану хворого етап може тривати від кількох днів до кількох місяців.
 • Ремісія. В цей період відновлюється робота вражених систем життєдіяльності за допомогою антидепресантів, антиоксидантів, вітамінів, проводиться фізіотерапія та робота с психотерапевтом. Проводиться терапія спрямована на недопущення рецидивів.
 • Підтримка періоду ремісії. Основним заходом цього етапу являється психотерапія, завдяки якій у пацієнта формуються навики тверезого способу життя. Дуже часто як хворий, так і його рідні нехтують цим важливим етапом, що призводить до рецидивів.

Симптоми, які вказують на необхідність лікування алкоголізму

 • Хворий вживає алкоголь у самотності.
 • У хворого присутнє постійне бажання випити.
 • Хворий постійно намагається сховати випивку від близьких.
 • У хворого є кілька схованок зі спиртним.
 • Хворий не може самостійно контролювати кількість випитого.
 • У хворого трапляються провали в пам’яті.
 • Вживання алкоголю входить у постійну звичку.
 • Хворий відчуває апатію до навколишнього світу, а його поведінка стає агресивною.

Якщо у вас або у вашої рідної людини є хоча б декілька симптомів із наведених вище, то вам терміново необхідно пройти курс лікування від алкоголізму, поки випивка не зруйнувала ваше життя повністю. Ми пропонуємо лікування алкоголізму в Хмельницькому, але часто приймаємо пацієнтів з Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської областей та Києва. Звертайтесь уже сьогодні по телефонам +38 (067) 39-26-888 +38 (0382) 70 32 97 і ми обов’язково допоможемо пройти складний шлях одужання.

Види алкоголізму

 • Чоловічий алкоголізм – найпоширеніший вид алкоголізму. Складні моменти в житті часто призводять до алкоголізму в чоловіків. В таких випадках вони шукають вирішення проблем в прийнятті випивки. Чоловіки в стані алкогольного сп’яніння стають агресивними.
 • Жіночий алкоголізм – один із самих складних видів. Жінки набагато швидше привикають до спиртного і надзвичайно швидко деградують. Жінки-алкоголічки швидше п’яніють, а похмілля у них триває довше. Найефективнішим при лікуванні жіночого алкоголізму є робота з психотерапевтом, тому що найчастіше його причинами виступають психологічні проблеми.
 • Підлітковий алкоголізм – активно поширюється в сучасному суспільстві. Дитячий алкоголізм надзвичайно небезпечний, адже спиртне впливає на ще не повністю сформований організм і психіку.
 • Пивний алкоголізм – багато хто не вважає пристрасть до пива алкоголізмом чи проблемою. В цьому і прихована основна складність його лікування.

Методи лікування від алкоголізму

Медикаменти – ефективний спосіб боротьби з алкоголізмом. Найвідоміші методи лікування алкоголізму:

 • Метод «торпедо» – завдяки ін’єкціям препаратів блокується отримання задоволення від вживання спиртного та викликає відчуття його неприйняття.
 • Метод бар’єр – при якому спеціальні ліки виводять із запою і викликають стійке неприйняття алкоголю.
 • Лазерне кодування – новітній метод лікування, завдяки впливу лазером на точки рук та голови викликається неприйняття алкоголю на психологічному рівні.
 • Гіпноз – один із поширених методів у боротьбі з алкоголізмом, котрий застосовується психотерапевтами.
 • Кодування від алкоголізму – один із популярних та ефективних методів лікування. При цьому методі в організм вводяться препарати, які викличуть в хворого важкий фізіологічний стан в разі прийому алкоголю. Слід зазначити, що деякі методи кодування від алкоголізму передбачають відсутність медикаментозного втручання.

Де закодуватися від алкоголізму?

В клініці Максимчука лікар психотерапевт при необхідності може провести процедуру кодування від алкоголізму професійно та ефективно. Для кожного пацієнта метод кодування та набір медикаментів підбирається індивідуально таким чином, щоб визвати максимально негативну але відносно безпечну реакцію на вживання спиртного. В нашій клініці ця процедура проводилась неодноразово і успішно.

Для кожного хворого лікар психотерапевт підбирає індивідуальне лікування, об’єднуючи різноманітні методи лікування алкоголізму. Саме в цьому полягає наша основна перевага, і завдяки цьому всі наші клієнт залишаються задоволеними результатами.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97