чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Наш кабінет є чимось більшим, ніж звичайне класичне реабілітаційне відділення. Тут Ви зможете отримати для себе або своїх близьких кваліфіковане професійне лікування від алкоголізму та інших проблем. До кожного пацієнта досвідчений лікар-психотерапевт підшукує індивідуальний підхід. Ми робимо все, що в наших силах, використовуючи всі передові методи лікування різних типів залежності, і неминуче досягаємо позитивних результатів!

Головна особливість клініки Максимчука А. В. полягає в комплексному підході вирішення проблеми і орієнтуванні на особистість, так як процес лікування для свого успіху вимагає належної мотивації у пацієнта. При її відсутності і в разі гострої необхідності Анатолій Васильович може проводити роботу не тільки з залежним, а й з членами сім'ї, які здатні істотно полегшити процес реабілітації, створюючи відповідну домашню атмосферу.

У процесі лікування кожен пацієнт навчиться бути чесним із самим собою, адже нікому люди так не брешуть, як самим собі. У дуже рідкісних випадках страждаючі від тієї або іншої залежності можуть визнати існування проблеми та необхідність кваліфікованої допомоги для її вирішення. Але якщо людина чесна перед собою і усвідомлює ситуацію, що склалася, то вона легко впорається з провокуючими моментами під контролем досвідченого фахівця в кабінеті лікаря психотерапевта Максимчука.

Таким чином, розробляється і застосовується комплекс заходів для кожного конкретного випадку, спрямований не тільки на лікування організму і надання йому допомоги в боротьбі зі шкідливими звичками, а й на зцілення душі кожного вiдвiдувача. Люди, які звернулися за професійною допомогою позбавляються від своєї залежності та від скутості почуттів, повертаючи собі радість життя і наповнюючи його сильними щирими позитивними емоціями!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97