чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Існує дуже поширена думка, що випившій напередодні людині, на ранок необхідно похмелитися, будь-яким алкогольним напоєм. Таке похмілля дуже часто закінчується продовженням п'янки. І так далі по колу, до тих пір, поки не закінчиться випивка. По великому рахунку, розвиток алкоголізму зазвичай починається саме з цього моменту.

Давайте розбиратися, адже похмеляються не тільки люди, що страждають алкоголізмом. У більшості навчальних посібників з наркології стверджується, що ранкове похмілля - симптом алкоголізму. Якщо не вдаватися в подробиці - так і є. Навряд чи випивша напередодні людина зможе утриматися перед бажанням похмелитися.

Тоді чому ж похмеляються не тільки хворі на алкоголізм люди? Вся справа в тому, що потрапляючи в організм після сильної п'янки, алкоголь в невеликих дозах робить процес похмілля більш легким. Так виходить, тому що прийнятий алкоголь володіє деякими знеболюючими властивостями. Крім того, у людини покращується настрій, і самопочуття.

До того ж, варто розрізняти похмілля у здорової людини, і похмілля у алкоголіка. Як правило, здорова людина до обіду приходить до тями, і повністю відновлюється. На відміну від здорової людини, у алкоголіка синдром похмілля може тривати і кілька днів. Зазвичай, після тривалого, кількаденного похмілля, можуть з'явитися більш серйозні симптоми алкогольної залежності, у вигляді білої гарячки.

Саме тому, якщо у людини присутні ознаки неадекватного похмілля, то необхідно звернутися до фахівця за допомогою.

Для більш детальної інформації, щодо отримання кваліфікованої допомоги по позбавленню від алкоголізму, рекомендуємо відвідати наш сайт.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97