чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

У минулій статті ми розповідали про класифікацію алкоголізму на види по Джеллінеку. Тоді ми згадали два самих основних види алкогольної залежності. Крім них, існують ще три види, які менш поширені, однак їх слід знати.

α- і β- алкоголізм. Дуже схожі види алкоголізму, за рахунок свого впливу на організм потерпілого, способів прояву. Відрізняються вони причинами свого походження. Перший проявляється, якщо людину тривалий час переслідують психологічні проблеми. Такі люди поступово піддаються на відому провокацію, нібито алкоголь допомагає розслабитися. Другий же, можна виявити при наявності соціальних проблем, тиску з боку суспільства, відчуття своєї непотрібності. При α-формі зазвичай людина вживає алкоголь протягом одного дня, в більшості випадків без подальшого опохмілення. При β-формі вживання може тривати кілька днів, з колективним опохміленням. Часто такий вид алкоголізму називають побутовим пияцтвом. Найцікавіше, що під час цих двох форм алкоголізму, людина нібито відчуває почуття міри, і вона дійсно може зупинитися від вживання спиртного. Однак такий ефект триватиме недовго, і незабаром людина повертається до звичного вживання. Існує поширена думка, що при таких формах алкоголізму є тільки психологічна залежність. Це не так, у постраждалих є всі фізичні ознаки залежності - похмільний синдром, головний біль і інше.

ε-алкоголізм. Рідкісна форма алкоголізму, яка характеризується тривалими періодами тверезості. Найчастіше, людина може відмовлятися від вживання алкоголю на кілька місяців або навіть років. За принципом дії вона дуже схожа на першу, найвідомішу форму алкоголізму. В цьому випадку запій наступає так само швидко без особливих передвісників. Як правило, цю форму алкоголізму найважче виділити, оскільки вона може виглядати як вживання зрідка алкоголю у великих кількостях.

У більшості випадків, в постраждалих можуть бути присутні кілька видів алкоголізму, які об'єднуються в загальний алкогольний запій. При виявленні будь-яких симптомів, що вказують на присутність алкоголізму, рекомендуємо звернутися до фахівців в області наркології.

Для більш детальної інформації, щодо отримання кваліфікованої допомоги по позбавленню від алкоголізму, рекомендуємо відвідати наш сайт.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97