чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Алкоголізм - дуже поширена хвороба. Що б ефективно лікуватися, необхідно вчасно виявити її симптоми, і визначити вид алкоголізму. Саме про розподіл алкоголізму на категорії сьогодні піде мова. Більшість фахівців надають перевагу класифікації Джеллінека, про яку ми зараз розповімо докладніше.

γ-алкоголізм. Це найпоширеніша форма алкоголізму, яка характеризується циклами запою. Після чергового запою, людина на кілька днів піддається похмільному синдрому, докладніше про нього ви можете дізнатися в окремій статті. Як правило, похмільний синдром супроводжують відчуття провини, страждань як душевних, так і фізичних. Після цього, людина дає собі обіцянку не пити більше ніколи, і дійсно, це переходить в стадію ейфорії, коли нібито все налагоджується в житті. У більшості випадків, період ейфорії триває до декількох місяців. Після цього, настає наступний період, так званий «період депресії». Людина починає сумніватися в правильності свого рішення щодо припинення вживання алкоголю. І поступово це повертається в самий початок циклу. Не завжди цей цикл повний - деякі його складові можуть бути відсутні. Також примітно, що з кожним наступним разом цикл проходить болючіше ніж минулого разу.

δ-алкоголізм. Йде слідом по поширеності за першим видом. Цей тип алкоголізму працює постійно. Тобто людина вживає алкоголь безперервно, щодня, не напиваючись. Такий спосіб вживання алкоголю дає потерпілому відчуття контролю над собою, нібито він контролює дози, що вживає. Однак людина не може як взагалі не пити, так і не пити менше певної дози, до якої організм вже звик. Наприклад, якщо ця доза становить півлітра, то людина не відчує себе задоволеною до тих пір, поки не переступить через цю планку. А випиваючи більше, ця планка поступово піднімається. Як правило, цей тип алкоголізму приносить менше душевних страждань, однак через безперервне вживання, фізичні наслідки сильно позначаються на хворобах внутрішніх органів.

У наступній статті ми розповімо вам про три види алкогольної залежності, що залишились.

Для більш детальної інформації, щодо отримання кваліфікованої допомоги по позбавленню від алкоголізму, рекомендуємо відвідати наш сайт.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97