чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

За визначенням наркологів, алкоголь - наркотична речовина, оскільки він безпосередньо впливає на настрій, додає впевненості, заважає адекватно оцінювати обстановку. Простіше кажучи, алкоголь викликає ейфорію. Що стосується алкоголізму - це хвороба, під час якої у людини присутнє непереборне бажання вживати спиртні напої. Як правило, хворий не усвідомлює кількість вживаного алкоголю, і не може це контролювати. Він стає «зомбі», у якого організм вимагає вживати, а він беззаперечно виконує цей наказ.

Для лікування алкоголізму застосовують багато методик, разом з якими виписуються медичні препарати. Детальніше про ліки від алкоголізму ми розповідали в окремій статті. Велика частина препаратів діє за схожим принципом - вони викликають огиду до спиртного у людини, тим самим, не дають фізично його вживати.

Однак, медичні препарати ефективні лише на ранніх стадіях, коли хворий не настільки залежний від вживання. Для лікування алкоголізму на більш пізніх стадіях використовується безпосереднє втручання медиків і психотерапевтів. Детальніше про методи лікування алкоголізму ми розповімо в наступних статтях. Якщо ви виявили що ваш друг, родич, колега чи знайомий страждає від цієї хвороби - вкрай рекомендуємо порадитися з фахівцями, що б не погіршити ситуацію. Разом ми зможемо перемогти таку поширену хворобу, як алкоголізм.

Для більш детальної інформації, щодо отримання кваліфікованої допомоги по позбавленню від алкоголізму, рекомендуємо відвідати наш сайт.

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97