чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97

Анатолій Максимчук є випускником Одеського медичного інституту, де він навчався на факультеті лікувальної справи. По закінченню проходив інтернатуру з психіатрії. Певний час працював лікарем в обласному психіатричному диспансері, лікарем-психіатром у складі спеціалізованої бригади на швидкій допомозі.

Після отримання кваліфікації по психотерапії працює лікарем-психотерапевтом та лікує людей залежних від алкоголю, ожиріння, цигарок, ігрової залежності та інших проблем. Успішно лікує невротичні розлади. Лікування алкоголізму – основний напрямок роботи клініки Максимчука.

Лікар психотерапевт спочатку на ранніх стадіях лікування застосовує такі методи психотерапії, як гіпноз, аутогенне тренування, голкорефлексотерапія, раціональна психотерапія. При лікуванні алкоголізму були досягнуті прекрасні результати, багато хворих кидали пити. Ефект, насамперед, був пов'язаний з сильним енергетичним впливом особистості лікаря.

Після закінчення 5-річного курсу за напрямком «Груповий аналіз», долучає до своєї психіатричної методики індивідуальний психоаналіз та групову терапію при лікуванні алкогольної залежності. Покращується якість лікування, все більше людей кидають нетверезий спосіб життя. Географія клієнтів поширюється, до лікаря починають приїздити не тільки з Хмельницького та області, а й з інших регіонів України.

Лікар отримав сертифікат «Актуальні питання діагностики та лікування психосоматичних розладів», має посвідчення учасника конференції «Застосування юнгіанської пісочної терапії в психосоматичному стаціонарі».

Брав участь у Міжнародному проекті «Інтеграція Європейської моделі психотерапевтичного стаціонару в систему охорони здоров’я» (м. Львів) та отримав диплом ліцензованого спеціаліста.

Фото

Постійна багатогодинна праця лікаря-психотерапевта А. В. Максимчука з пацієнтами, великий досвід, участь у конференціях, безперервне навчання та проходження курсів самовдосконалення приводять до великої затребуваності лікаря. Кількість людей, які позбулися свої проблем, впевнено росте, а репутація Анатолія Васильовича стає дедалі кращою.

Але тут можна багато писати про лікаря, про його багатогранну освіту, великий досвід та використовуванні методи лікування, про окремі стадії алкоголізму, про професійні консультації психотерапевта та інше. Проте не так важко сьогодні знайти кваліфікованого спеціаліста, який має відповідні дипломи, значно важче виокремити єдиного справді хорошого харизматичного лікаря, який зможе використати свій вплив та величезний набутий на практиці досвід, щоб допомогти людині та її сім’ї в скрутний час!

Дуже важливо відразу потрапити на прийом до лікаря психотерапевта, в якого насправді зможеш повірити! Завдяки котрому знайдеш у собі ту непомітну точку опори, яка допоможе назавжди змінити себе! Саме таким є лікар Анатолій Максимчук! Кожна людина вже з першого сеансу відчуває позитивні зміни, які згодом дозволять викреслити страшні проблеми з свого життя та зроблять його радісним і щасливим!

Ім'я(*)
Вкажіть ім'я

Прізвище(*)
Вкажіть прізвище

Телефон(*)
Вкажіть телефон

E-mail(*)
Не вірний E-mail

Текст повідомлення
Неверный ввод

чекаємо на Вас м. Хмельницький
вул. Проскурівська 64, 2 поверх, каб.16
(орієнтир - біля Вічного вогню)
напишіть нам profmax@ukr.net
чекаємо Вашого дзвінка +38 (067) 39-26-888
+38 (0382) 70 32 97